2011. augusztus 31. | 12:33

Az augusztusban tapasztalt rendkívül forró nyári időjárás sokakat megviselt. A hőséget enyhítendő, 2000 ezer liter ásványvizet adományozott a Magyarvíz Kft. a Szent Margit Rendelőintézetnek.
A lajosmizsei Magyarvíz KFT. 2000 liter Primavera természetes ásványvizet adományozott a Szent Margit Rendelőintézetnek. Az ásványvizet az intézetbe látogató pácienseknek osztották ki a Vörösvári úti, a Csobánka téri rendelőintézetben és a Tüdőgondozó Intézetben.
Tudjuk, hogy nagy melegben megnövekszik a szervezetünk vízigénye, amit a betegeknél különösen fontos pótolni. Nem mindenki figyel erre, és a várakozás közben nem is mindig van lehetőség a víz beszerzésére. Ebben igyekeztünk segítséget nyújtani a kánikulában az intézetünket felkeresőknek. Szándékunk megvalósításához partnert kerestünk, és a lajosmizsei Magyarvíz Kft. sietett a segítségünkre. Annak ellenére, hogy a nagy melegben megnövekedtek a szállítási és termelési feladatai, a rendelőintézetünknek térítésmentesen biztosította a 2000 liter Primavera ásványvizet és a szállításról is gondoskodott.
Reméljük, hogy a lajosmizseiek humánus tevékenységükkel példát mutatnak a budapesti cégeknek. Köszönjük, Magyarvíz Kft. - olvasható a rendelőintézet közleményében.
Forrás: Szent Margit Rendelőintézet




